KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 11822442

nr 1182 2442

Bertil Leidner

(f. 1951), Sverige

Fotografi, "Puffin Island", Lunnefågel. Signerad, daterad 2009, numrerad EA 1/2. Motivet: 44x69 cm. Lambda laser prints, Fuji Crystal Archive Paper

Bertil Leidner, svensk bildkonstnär född 1951.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 maj 2018
kl 18:01:45

Bertil Leidner

Läs mer om Bertil Leidner